Rezervasyon
Filomuza katmış olduğumuz 2 adet 2011 model mercedes vito ile vip transferinizi gerçekleştiriyoruz...


Yurtdışı gezilerinizde otobüs yurtdışı transferlerinizde minibüs hizmeti veriyoruz.


Atatürk Havaalanı Sabiha Gökçen Havalimanı transfer araçlarımız 7-24 bulunmaktadır.


Transfer Aracına ihtiyacınız mı var?
Bir telefonla istediğiniz aracı seçin 5 dakika içinde size ait transfer aracınız olsun...


Atatürk Havalimanı Transfer | Airport Atatürk Transfer | Transfer Atatürk Havaalanı...
Rezervasyon

Transfer

TransferBily Turizm Transfer olarak siz değerli yolcularımız için her bütçeye transfer anlayışıyla başladığı havaalanı transfer hizmetine 1 – 4 yolcu kapasiteli binek araç 5 – 9 yolcu kapasiteli VİP minibüs 27 – 30 yolcu kapasiteli Midibüs ve 46 yolcu kapasiteli lüks otobüsleri ile transfer ihtiyaçlarınızı karşılamaya Bily Turizm Ailesi olarak hazırız.

Binek araçlarımız 1- 4 kişi için ideal transfer seçimi olacaktır. Bily Turizm Transfer olarak siz yolcularımıza kendi aracınızdaymışcasına keyifli bir o kadarda rahat transfer için Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

5 – 9 yolcu kapasiteli VİP minibüslerimiz sınıfının en iyisi olan Mercedes Viano ile Transfer inizi biraz daha hareketli ve eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimizin gözdesi olmakla birlikte iş dünyasından kişilerinde tercihi olan VİP minibüs araçlarımızda yolculuk ederken LCD ekran keyfinizi ikiye katlayacaktır. Daha detaylı bilgi için Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

14 Yolcu kapasiteli olan aracımız sınıfının en iyilerinden olan Mercedes Spinter Transferlerinizde geniş iç mekan konfor ve rahatlık arayan siz değerli yolcularımız için ideal olan aracımızdır. Daha detaylı bilgi için Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

27 Yolcu kapasiteli olan araclarımız rahatlık ve konfor ile birlikte kalabalık gruplarınız için Bily Turizm Transfer ailesinin en gözde araçlarından Prestijler siz değerli yolcularımızın hizmetindedir. Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

46 Yolcu kapasiteli araçlarımız ise rahatlık ve konfor ile birlikte turizm paketli olup 60 derece yatabilen koltukları her yolcu için özel mini ekranıyla özel aracınız gibi size özel gerek uzun yollarda gerekse kabalık grup transferlerinde sizin için en iyici olacaktır. Bily Turizm Transferde çözüm ortağınız.


Araçlarımızı Görmek İçin Tıklayınız...