Rezervasyon
Filomuza katmış olduğumuz 2 adet 2011 model mercedes vito ile vip transferinizi gerçekleştiriyoruz...


Yurtdışı gezilerinizde otobüs yurtdışı transferlerinizde minibüs hizmeti veriyoruz.


Atatürk Havaalanı Sabiha Gökçen Havalimanı transfer araçlarımız 7-24 bulunmaktadır.


Transfer Aracına ihtiyacınız mı var?
Bir telefonla istediğiniz aracı seçin 5 dakika içinde size ait transfer aracınız olsun...


Atatürk Havalimanı Transfer | Airport Atatürk Transfer | Transfer Atatürk Havaalanı...
Rezervasyon

Transfer

Kiralık Vip MinibüsVip Minibüs mü kiralamak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Vip Minibüs Kiralama sektöründe bilinen firmalardan bir tanesi olan Bily turizm, bu sektördeki kalitesini gittikçe yükseltmektedir. Şuan kendi bünyesinde bulunan özel olarak dizayn edilmiş, yüksek yolcu kapasitesine sahip Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle ve Volkswagen Transporter gibi modelleri ile müşterilerine rahat ve keyifli yolculuklar sağlıyor.Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Bily turizm Otobüs Kiralama firmasının kiralık minibüs modellerinde TV ve Buzdolabı gibi aksesurlar bulunmaktadır. Ayrıca modelden modele göre farklı aksesuarlarda bulunmaktadır. Bily Otobüs firmasında bulunan minibüs modelleri için ve Minibüs Kiralama Fiyatları için Minibüs Kiralama kategorimize gidebilirsiniz. Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Minibüsler hakkında daha detaylı bilgi almak için ise Bily Otobüs Kiralama firması ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Vip Midibüs KiralamaBily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğebağlanabilirsiniz.
Araçlarımızı Görmek İçin Tıklayınız...