Rezervasyon
Filomuza katmış olduğumuz 2 adet 2011 model mercedes vito ile vip transferinizi gerçekleştiriyoruz...


Yurtdışı gezilerinizde otobüs yurtdışı transferlerinizde minibüs hizmeti veriyoruz.


Atatürk Havaalanı Sabiha Gökçen Havalimanı transfer araçlarımız 7-24 bulunmaktadır.


Transfer Aracına ihtiyacınız mı var?
Bir telefonla istediğiniz aracı seçin 5 dakika içinde size ait transfer aracınız olsun...


Atatürk Havalimanı Transfer | Airport Atatürk Transfer | Transfer Atatürk Havaalanı...
Rezervasyon

Transfer

Kiralık OtobüsOtobüs mü kiralamak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

BİLY Otobüs Kiralama firmasında isteklerinize göre ve istediklerini karşılayacak bir çok kiralık otobüs modeli bulunmaktadır. Bu otobüs modelleri vip otobüs ve normal otobüs olarak ikiye ayrılmaktadır.

Vip otobüs kiralama modellerimiz diğer otobüs modellerine göre tasarım olarak daha detaylı ve daha özenli bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca yolcularınızın hemen hemen bir çok istediğini karşılayacak bir şekilde oluşturulmuştur.

Vip otobuslerimizde 2+1 koltuk duzeneğine, gerekse televizyon gibi yolcularınıza rahat bir yolculuk sağlayacak aksesurlar Vip Otobüs Kiralama hizmetimize dahil olmaktadır. Ayrıca BİLY Otobüs Kiralama firması Otobüs Kiralama Şirketleri arasında en iyi firmalardan bir tanesidir ve en uygun Otobüs Kiralama Fiyatlarını vermektedir.

Kiralık Otobüs modellerimiz ve Otobüs Kiralama hizmetimiz ile ilgili detaylar için Otobüs Kiralama sayfamıza gidebilirsiniz. Bily Turizm Transfer Departmanıyla 0212 679 55 30 iletişime geçiniz. Yada Bily Turizm Canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Araçlarımızı Görmek İçin Tıklayınız...