taksim transfer
Taksim – Havaalanı Transfer

 

Taksim Meydanı, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alır ve İstanbul kentinin en ünlü meydanıdır. Meydan adını, eskiden Galata-Beyoğlu suyunun "taksim edildiği", Taksim Maksemi'nden almıştır.
Meydan olmadan önce, eski evlerin sıralandığı dar bir bölge olan semt, meydan haline getirilip genişletildikten sonra zamanla bugünkü görünümünü almıştır. Meydanın ortasındaki Cumhuriyet Anıtı ve çevresi bugün tören yeri olarak kullanılıyor ve buluşma yeri işlevini üstleniyor.Meydanın başlangıcından Tünel'e kadar nostaljik tramvay çalışır.
Taksim aynı zamanda kültür,eğlence ve büyük bir alışveriş merkezidir.Çok sayıda mağaza, Otel, sinema ve tiyatro salonu, sanat atölyeleri, sergi salonları, bar, disko, cafe barındırır. Özellikle hafta sonları Taksim'de 24 saat hareket vardır. Meydanın girişinde bulunan dönercilerin (bazıları hafta içi de dahil olmak üzere)çoğu hafta sonu gün boyu açıktır. Saat 05.00'e kadar gece klüpleri kapanmaz. Bily Turizm, Havaalanı Transfer Hizmeti, yüzlerce grup ulaşımı sağlamaktadır.  Havaalanı transferleri, havaalanı servisleri, havaalanı vip transfer hizmetleri  sunuyoruz.  Günün her saati ulaşım sağlanır. ve kesinlikle herkesin buluşabileceği bir yerdir.


Taksim Havalimanı Transferleri

 

Bily Turizm, Havalını Transfer Hizmeti, yüzlerce grup ulaşımı sağlamaktadır. Havaalanı transferleri, havaalanı servisleri , havaalanı vip transfer hizmetleri sağlıyoruz.

 

Transfer hizmetlerimizden yararlanmak icin canlı destege baglanabilir yada

0212 679 55 30 arayabilirsiniz. Bily Turizm farkını yaşamak için Arayın...

 

 

 

 

Rezervasyon
Filomuza katmış olduğumuz 2 adet 2011 model mercedes vito ile vip transferinizi gerçekleştiriyoruz...


Yurtdışı gezilerinizde otobüs yurtdışı transferlerinizde minibüs hizmeti veriyoruz.


Atatürk Havaalanı Sabiha Gökçen Havalimanı transfer araçlarımız 7-24 bulunmaktadır.


Transfer Aracına ihtiyacınız mı var?
Bir telefonla istediğiniz aracı seçin 5 dakika içinde size ait transfer aracınız olsun...


Atatürk Havalimanı Transfer | Airport Atatürk Transfer | Transfer Atatürk Havaalanı...
Rezervasyon